Eesti English Vene
Search*

 Meditsiin (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Rehabilitatsioon (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Organisatsioonist

Tere tulemast AIDS-i Tugikeskuse koduleheküljele!
 
Meie leheküljel te saate teada, kes me oleme, mida me teeme, missugust abi on meilt oodata. 20-aastane kogemus HIV/AIDS-i alal, 18-aastane kogemus narkomaaniavastases töös annab meile võimaluse jagada meie lehekülje külastajatega neid teadmisi ja oskusi, mis meil on.
Abi, mida me saame inimestele anda, puudutab väga tundlike valdkondi. Need on HIV/AIDS, suguhaigused, probleemid narkootikumidega, prostitutsioon, inimkaubandus, inimõigused jms. Paljusid probleeme me saame lahendada ise, paljude osas oskame soovitada teisi abiandjaid.
Foorumis te saate esitada küsimusi meie spetsialistidele ja saate ausaid ja asjatundlike vastusi.
Meie erinevates rubriikides te leiate huvitavaid artikleid ja materjale, paljudele nendest eelneb meie arvamus ja spetsialisti kommentaar.
Mõned mahukad kuid huvitavad ja kasulikud materjalid ei ole eesti keelde tõlgitud ja asuvad vene ja ingliskeelsetel lehekülgedel, seega võõrkeele õppimine on alati kasuks!
Mitme meie tegevuse arendamiseks me vajame rahalisi vahendeid. Kui soovite annetada mõne teile südamelähedase projekti tarbeks, üksikasjalise infot saate rubriigist "Annetused" 


NB! KODULEHT ON UUENDAMISEL, UUED RUBRIIGID JA MATERJALID LISANDUVAD IGA PÄEV. PALJUD ARTIKLITE ALL OLEVAD LINGID VEEL EI AVANE . PALUME VABANDUST JA KUTSUME TEID KANNATLIKKUSELE JA LEHEKÜLJE KORDUVALE KÜLASTAMISELE!