Eesti English Vene
Search*

 Meditsiin (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Rehabilitatsioon (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Organisatsioonist

Tere tulemast AIDS-i Tugikeskuse koduleheküljele!
 
Meie leheküljel te saate teada, kes me oleme, mida me teeme, missugust abi on meilt oodata. 20-aastane kogemus HIV/AIDS-i alal, 18-aastane kogemus narkomaaniavastases töös annab meile võimaluse jagada meie lehekülje külastajatega neid teadmisi ja oskusi, mis meil on.
Abi, mida me saame inimestele anda, puudutab väga tundlike valdkondi. Need on HIV/AIDS, suguhaigused, probleemid narkootikumidega, prostitutsioon, inimkaubandus, inimõigused jms. Paljusid probleeme me saame lahendada ise, paljude osas oskame soovitada teisi abiandjaid.
Foorumis te saate esitada küsimusi meie spetsialistidele ja saate ausaid ja asjatundlike vastusi.
Meie erinevates rubriikides te leiate huvitavaid artikleid ja materjale, paljudele nendest eelneb meie arvamus ja spetsialisti kommentaar.
Mõned mahukad kuid huvitavad ja kasulikud materjalid ei ole eesti keelde tõlgitud ja asuvad vene ja ingliskeelsetel lehekülgedel, seega võõrkeele õppimine on alati kasuks!
Meie lehekülg on reorganiseerimisel, uued rubriigid ja materjalid lisanduvad iga päev. Kutsume teid kannatlikkusele ja lehekülje korduvale külastamisele.

MTÜ AIDS-i Tugikeskus on kantud nende mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja, kellele tehtud annetusi ei maksustata tulumaksuga. See tähendab seda, et Eesti Vabariigis registreeritud firmad saavad meile tulumaksuvabalt teha annetusi 3% ulatuses nende poolt samal kalendriaastal tehtud isikustatud sotsiaalmaksuga maksustatud väljamaksete summast või kuni 10% ulatuses viimase majandusaasta kasumist.
    Alates 1999 aastast saab ka üksikisik teha meile tulumaksuvabu annetusi 5% ulatuses oma aastatulust. Annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis.
 
Annetada võib läbi keskkonna www.armastanaidata.ee

või arveldusarve 

EE342200221025358561
Swedbank
Saaja: MTÜ AIDS-i Tugikeskus
Seletus: AIDS-i Tugikeskuse Heategevusfond, sõltlaste rehabilitatsiooni või muu tegevuse toetus


NB! Annetuselt tulumaksu tagasi taotlemiseks lisage seletusele oma isikukood. Kui soovite annetada anonüümselt, siis palun märkige see ülekande selgituses “anonüümne”.

NB! KODULEHT ON UUENDAMISEL, PALJUD ARTIKLITE ALL OLEVAD LINGID VEEL EI AVANE . PALUME VABANDUST!